ПРО КОМПАНІЮ

Шановні колеги!

Р Оптікс Україна - компанія, що спеціалізується на поставках офтальмологічного обладнання провідних західних виробників, таких як TOMEY (Японія), RUMEX (США), SciScan (Канада), MANI (Японія), CSO (Італія), Welch Allyn (США) та ін. Наш київський офіс працює з клієнтами по всій Україні. Ми надаємо замовникам повний перелік послуг, що включають в себе митне оформлення вантажу, доставку вантажу замовникові, монтаж та пусконаладку всього обладнання, забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування. Наші сервісні інженери пройшли навчання та сертифіковані на заводах-виробниках. Р Оптікс Україна має можливості для проведення навчання лікарів і сервіс-інженерів замовника в найкращих клініках України та Європи.

Асортимент пропонованого офтальмологічного обладнання дозволяє нам виконувати замовлення на комплексне оснащення офтальмологічних відділень лікарень, кабінетів контактної корекції зору ""під ключ"". Все офтальмологічне обладнання, що поставляється, супроводжується необхідною документацією українською та російською мовами, має Реєстраційні Посвідчення МОЗ України і Сертифікати відповідності. У ряді випадків ми готові надати Вам дуже вигідні умови щодо закупівлі офтальмологічного обладнання - розстрочка платежу, консигнація, лізинг і т.д. Крім цього, ми надаємо додатково наступні послуги:

  1. Допомога в оформленні поїздок на Європейські конгреси (для наших клієнтів).
  2. Допомагаємо реалізувати Ваше старе обладнання в інші клініки (державні та приватні), а також обміняти з доплатою на нове. Ці та ряд інших вигідних умов дозволяють нашим клієнтам обирати саме Р Оптікс Україна своїм постачальником.Сподіваємося на плідну співпрацю.